Witaj GRACZU!

data nieistotna

Na stronie znajdziesz darmowe gry online zrecznosciowe oraz gry zręcznościowe czyli zręcznościówki do pobrania, ściągnięcia na własny dysk. Wszystkie tu gry zgromadzone są na licencji freeware ewentualnie trial, shareware lyb abandonware. Znajdziesz tu zestaw najlepszych gier zręcznościowych przygodowych 2007 na komputer PC. Gra zręcznościowa to gra, której pomyślne ukończenie wymaga refleksu i sprawnego operowania przyciskami. W grach takich liczy się przede wszystkim szybkość i ciągła akcja, brak jest sytuacji w których zmuszeni bylibyśmy do strategicznego myślenia bądź rozwiązania zagadek, jak ma to miejsce w grach przygodowych i logicznych. Bardzo znanymi grami są serie Sonic i Stick Soldiers II.

Jesli lubisz gry to powinienes odwiedzic strone z najlepszymi grami online w internecie a zwa ja fajne Gry online polecam również darmowe gry zrecznosciowe online zobacz również tipsy czyli kody do gta do gier..

Darmowe Nowe Gry za darmo


GRY download: Booty Duty

gra zręcznościowa

Booty Duty - darmowa gra do pobrania

Booty Duty jest dość ciekawą grą zręcznościową, zawierającą w sobie elementy przygodowe oraz logiczne. Rozpoczynamy zabawę na wyspie, gdzie wyjaśnione jest przez lektora, co mamy zrobić i którą drogą się kierować. Po chwili natrafiamy na pierwszych przeciwników, z którymi można rozprawić się dwoma sposobami: szpikulcem, na który nadziana jest kiełbasa, albo zastrzelić. Oczywiście druga broń jest bardziej użyteczna przez swą siłę rażenia, ale potrzeba do niej naboi, a nie rosną one przecież na drzewie. Na szczęście po zabiciu wroga pozostawiane są do zabrania pieniążki oraz dość sporadycznie wspomniane naboje. Od czasu do czasu da się znaleźć także mikstury powodujące regenerację życia oraz wzmacniające siłę broni. A co z pieniążkami? Można je postawić w grach, w ten sposób szybko pomnożyć, albo zakupić wspomniane wcześniej przedmioty. Najważniejszym jednak elementem, jest poszukiwanie kolejnej części mapy, bez której nie ruszymy się w dalszą wędrówkę. Tutaj pomocne są rozmowy z napotkanymi ciemnymi typami, pomagającymi nam (teoretycznie) w tym zadaniu.

Pobierz grę!