Witaj GRACZU!

data nieistotna

Na stronie znajdziesz darmowe gry online zrecznosciowe oraz gry zręcznościowe czyli zręcznościówki do pobrania, ściągnięcia na własny dysk. Wszystkie tu gry zgromadzone są na licencji freeware ewentualnie trial, shareware lyb abandonware. Znajdziesz tu zestaw najlepszych gier zręcznościowych przygodowych 2007 na komputer PC. Gra zręcznościowa to gra, której pomyślne ukończenie wymaga refleksu i sprawnego operowania przyciskami. W grach takich liczy się przede wszystkim szybkość i ciągła akcja, brak jest sytuacji w których zmuszeni bylibyśmy do strategicznego myślenia bądź rozwiązania zagadek, jak ma to miejsce w grach przygodowych i logicznych. Bardzo znanymi grami są serie Sonic i Stick Soldiers II.

Jesli lubisz gry to powinienes odwiedzic strone z najlepszymi grami online w internecie a zwa ja fajne Gry online polecam również darmowe gry zrecznosciowe online zobacz również tipsy czyli kody do gta do gier..

Darmowe Nowe Gry za darmo


GRY online: Commando

gra zręcznościowa

Commando - darmowa gra online

Commando to efektowna strzelanka, w której kierujemy, jak nie trudno jest się domyślić patrząc na tytuł, wyszkolonym komandosem. Gra jest bardzo podobna, zarówno w sposobie prowadzenia rozgrywki jak i pod względem grafiki, do znanej serii Metal Slug. Uzbrojony po zęby zabijaka walczy z najeźdźcami Europy za pomocą różnych rodzajów broni jak choćby pistolet, shotgun czy wyrzutnia rakiet. Przeciwnicy oprócz standardowych narzędzi eksterminacji korzystają także z różnych maszyn, jak na przykład czołgi czy samoloty. Co warte podkreślenia, Commando to gra o bardzo ładnej oprawie graficznej i przyjemnej dla ucha muzyce.