Witaj GRACZU!

data nieistotna

Na stronie znajdziesz darmowe gry online zrecznosciowe oraz gry zręcznościowe czyli zręcznościówki do pobrania, ściągnięcia na własny dysk. Wszystkie tu gry zgromadzone są na licencji freeware ewentualnie trial, shareware lyb abandonware. Znajdziesz tu zestaw najlepszych gier zręcznościowych przygodowych 2007 na komputer PC. Gra zręcznościowa to gra, której pomyślne ukończenie wymaga refleksu i sprawnego operowania przyciskami. W grach takich liczy się przede wszystkim szybkość i ciągła akcja, brak jest sytuacji w których zmuszeni bylibyśmy do strategicznego myślenia bądź rozwiązania zagadek, jak ma to miejsce w grach przygodowych i logicznych. Bardzo znanymi grami są serie Sonic i Stick Soldiers II.

Jesli lubisz gry to powinienes odwiedzic strone z najlepszymi grami online w internecie a zwa ja fajne Gry online polecam również darmowe gry zrecznosciowe online zobacz również tipsy czyli kody do gta do gier..

Darmowe Nowe Gry za darmo


GRY download: Crazy Gravity

gra zręcznościowa

Crazy Gravity - darmowa gra do pobrania

Rozgrywka w Crazy Gravity została podzielona na 20 wydłużających się poziomów. Po starcie dążymy do tego, aby w gąszczu tuneli odnaleźć platformę z której pojedynczo pozabieramy ładunki i dostarczymy je do punktu startu. Zadanie wydaje się niezwykle proste, jednak czym byłaby gra zręcznościowa gdyby nie występowały w niej dodatkowe "bonusy", stanowiące liczne niebezpieczeństwa czyhające na statek? Zresztą, wystarczy spojrzeć na screeny aby przekonać się co mam na myśli. Na dodatek wszystkie pakunki musimy przenieść w ograniczonym na danym poziomie czasie, a co więcej, zapas paliwa w naszym statku również jest ograniczony. Na szczęście jego ilość można uzupełnić na specjalnej zielonej platformie, o ile wcześniej uda nam się ją odnaleźć.

Pobierz grę!