Witaj GRACZU!

data nieistotna

Na stronie znajdziesz darmowe gry online zrecznosciowe oraz gry zręcznościowe czyli zręcznościówki do pobrania, ściągnięcia na własny dysk. Wszystkie tu gry zgromadzone są na licencji freeware ewentualnie trial, shareware lyb abandonware. Znajdziesz tu zestaw najlepszych gier zręcznościowych przygodowych 2007 na komputer PC. Gra zręcznościowa to gra, której pomyślne ukończenie wymaga refleksu i sprawnego operowania przyciskami. W grach takich liczy się przede wszystkim szybkość i ciągła akcja, brak jest sytuacji w których zmuszeni bylibyśmy do strategicznego myślenia bądź rozwiązania zagadek, jak ma to miejsce w grach przygodowych i logicznych. Bardzo znanymi grami są serie Sonic i Stick Soldiers II.

Jesli lubisz gry to powinienes odwiedzic strone z najlepszymi grami online w internecie a zwa ja fajne Gry online polecam również darmowe gry zrecznosciowe online zobacz również tipsy czyli kody do gta do gier..

Darmowe Nowe Gry za darmo


GRY download: FleaFall

gra zręcznościowa

FleaFall - darmowa gra do pobrania

W tej grze zręcznościowej wcielamy się w małą pchełkę, której jedynym życiowym celem jest zbieranie świetlistych kulek. Oczywiście należy zrobić to zanim zrobią to owady sterowane przez komputer. Na dobrą sprawę tak przedstawia się cała treść gry. Jednak wcale nie jest ona tak prosta jak budowa cepa. Najciekawszą bowiem sprawą jest sterowanie - mianowicie pchłą kieruje się za pomocą tylko dwóch klawiszy. (lewo, prawo). Po naciśnięciu klawisza w którąkolwiek ze stron pojawia się wykropkowana parabola, która w miarę przytrzymywania strzałki wydłuża się. Ta parabola, to trasa skoku naszej pchły. Jako że opanowanie skakania zajmuje trochę czasu, oddano do dyspozycji gracza trzy etapy treningowe, gdzie z pomocą komputera możemy opanować sztukę zdobywania tzw. ORBów.

Pobierz grę!