Witaj GRACZU!

data nieistotna

Na stronie znajdziesz darmowe gry online zrecznosciowe oraz gry zręcznościowe czyli zręcznościówki do pobrania, ściągnięcia na własny dysk. Wszystkie tu gry zgromadzone są na licencji freeware ewentualnie trial, shareware lyb abandonware. Znajdziesz tu zestaw najlepszych gier zręcznościowych przygodowych 2007 na komputer PC. Gra zręcznościowa to gra, której pomyślne ukończenie wymaga refleksu i sprawnego operowania przyciskami. W grach takich liczy się przede wszystkim szybkość i ciągła akcja, brak jest sytuacji w których zmuszeni bylibyśmy do strategicznego myślenia bądź rozwiązania zagadek, jak ma to miejsce w grach przygodowych i logicznych. Bardzo znanymi grami są serie Sonic i Stick Soldiers II.

Jesli lubisz gry to powinienes odwiedzic strone z najlepszymi grami online w internecie a zwa ja fajne Gry online polecam również darmowe gry zrecznosciowe online zobacz również tipsy czyli kody do gta do gier..

Darmowe Nowe Gry za darmo


GRY online: Staggy the Boyscout Slayer 2

gra zręcznościowa

Staggy the Boyscout Slayer 2 - darmowa gra online

Wcielamy się w okrutnego rycerza, który oczyszcza skrawek lasu z napotkanych skautów. Do eliminacji wrogów wykorzystujemy 7 rodzajów broni. Z poległych skautów zdobędziemy złoto czy apteczki, które uzupełnią poziom zdrowia. Po pokonaniu wymaganej liczby rywali przechodzimy do sklepu, w którym możemy zaopatrzyć się między innymi w nowy oręż.